Loredana: Betohem se e dua hip-hopin gjerman

Prishtinë | 11 Jan 2021 | 14:13 | Nga Ekonomia Online

Rep-artistja me prejardhje nga Ferizaji, Loredana, që një kohë të gjatë ka thyer barrierat në industrinë muzikore gjermane.

Një pjesë e madhe e projekteve të saj po marrin miliona klikime në platformat digjitale si YouTube dhe Spotify.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Loredana jo vetëm që ka sjell imazhe me dukjen e re, por edhe ka bërë një dedikim.

Kjo e fundit ka të bëjë me zhanrin muzikor që ajo kultivon, por që më shumë si duket i përshtatet në gjuhën gjermane.

“Betohem se e dua hip-hopin gjerman”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme