Rita Ora tregon tatuazhin e ri “në një vend të veçantë”

Prishtinë | 29 Mar 2020 | 12:45 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka zbuluar edhe tatuazhin me të veçantë në trup. Bukuroshja shqiptare ka pa fund tatuazhe në gjithë trupin.

Së fundmi, ajo ka tërhequr buzën e saj duke zbuluar tatuazhin e përkohshëm në pjesën e brendshme të buzës.

Teksa po promovon projektin e saj më të ri “How to be lonely”, në mënyrë të pandalshme po bën thirrje që njerëzit të respektojnë udhëzimet dhe të qëndrojnë në shtëpi gjatë pandemisë.

Të ngjashme