Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Prishtinë | 09 Gus 2022 | 10:17 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur, Robert Berisha është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, ku së fundmi ka bërë të ditur se së bashku me partneren e tij, Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Tulum të Meksikës.

Roberti në rrjetin social “Instagram” ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet duke shijuar pushimet së bashku me Lauretën.

Çifti tash e disa muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

Të ngjashme