Mamaja e Justin i përgjigjet mamasë së Selenës

Prishtinë | 20 Jan 2018 | 17:20 | Nga

Që prej muajit tetor të vitit të kaluar një prej çifteve më të dashura të Hollywood janë rikthyer së bashku, gjë e cila ka shkaktuar debate të shumta midis Selena Gomez dhe mamasë së saj Mandy Teefey, e cila ka dalë hapur kundër kësaj lidhjeje.

Mamaja e këngëtares është shprehur se nuk i pëlqen i dashuri i vajzës së saj, Justin Bieber, gjë e cila ka bërë të reagojë mamaja e këtij të fundit nëpërmjet një postimi në Instagram.

Pattie Mallette. nëna e Justin Bieber, ka publikuar një foto me të birin krah së cilës shkruan: “Unë jam shumë krenare për njeriun mahnitës që ti je dhe që do të bëhesh. Asnjëri prej nesh nuk është i përsosur dhe nuk do të jetë kurrë, (kështu që gjithmonë do të kemi nevojë për durim dhe mirësi për njëri-tjetrin). Unë admiroj karakterin dhe integritetin tënd. Ti je tashmë i matur, i bukur e i pjekur pavarësisht moshës tënde. Ti të bën kaq shumë për të qeshur saqë unë qesh me vete kur kujtoj diçka që e ke thënë. Zemra jote është prej ari. P.S. A e përmenda që jam krenare për ty”.

Komentet e 41-vjeçares vinë disa muaj pas deklaratave të mamasë së Selenës e cila është shprehur kundër lidhjes së dy këngëtarëve.

Çifti Justin Bieber dhe Selena Gomez u rilidhën në muajin tetor të vitit të kaluar, pasi ishin ndarë në vitin 2014.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme