Me një arkitekturë ndryshe nga shtëpitë e tjera, zbulohet rezidenca e Loredana Zefit në Zvicër

Prishtinë | 15 Maj 2024 | 14:20 | Nga Ekonomia Online

Reperja e njohur Loredana Zefi prej kohësh jeton dhe punon në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana.

Së fundmi xhiron e rrjetit po e bën shtëpia e reperen në këtë shtet, e cila ka vlerën prej 3 milionë eurosh.

Me dritare të mëdha dhe në një vend plot gjelbërim, shtëpia e Loredanës nuk është vetëm në një residencë por një vend qetësie ku ajo gjen inspirim.

Me një arkitekturë ndryshe nga shtëpitë e tjera përreth, banesa e reperes duket e ndryshme nga të tjerat, ndërsa edhe në të Loredana ka ndërtuar edhe një studio muzikore.

Të ngjashme