Nënë e bijë tregojnë linjat seksi në Barbados

Prishtinë | 31 Kor 2016 | 14:06 | Nga

Zara Holland dhe nëna e saj, Cheryl, po i kalojnë pushimet në Barbados.

Nënë e bijë janë fotografuar në plazh, duke shfaqur linjat joshëse trupore. Nëna e Zarës është 51-vjeçare, por edhe ajo duket mjaft në formë.

Të dyja së bashku kanë zgjedhur të shtunën për të shëtitur pranë brigjeve të plazhit. Zara me bikini ngjyrë rozë, ndërsa nënë e saj me ngjyrë të bardhë.

Baywatch babe: Strolling along the sands during her sun-filled break in the Caribbean, Zara  turned heads as she got to work topping up her tan

Riding the waves: Zara dazzled as she held on tight and followed the boat 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme