Një burri në Aeroport i gjendet në valixhe një elektroshok me mbishkrimin “police”

Prishtinë | 04 Jan 2023 | 12:21 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se një personi në Aeroportin “Adem Jashari”, i është gjetur dhe sekuestruar një elektroshok me mbishkrimin “police”.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 04:00.

“ARMËMBAJTJE PA LEJE- Aeroporti i Prishtinës 03.01.2023-04:00. Gjatë kontrollit në valixhet e një të dyshuari kosovar është gjetur dhe sekuestruar një elektroshok me mbishkrimin police. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Të ngjashme