Një duet mes Eliza Hoxhës dhe Memli Krasniqit, Deputetja zbulon detaje për albumin e papublikuar të “Ritmi i Rrugës”

Prishtinë | 27 Nën 2022 | 11:31 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, ishte e ftuar në rubrikën “Mes rreshtave” të emisionit “Kendiv”.

Aty ajo foli gjithçka rreth jetës së saj, pos politikës. Ajo u pyet edhe për ndonjë rikthim të mundshëm në muzikë dhe bashkëpunim me kolegun e saj, Memli Krasniqi, dikur një nga rep-artistët më aktivë dhe të pëlqyer.

Hoxha tha se dëshira e saj për rikthim në muzikë nuk është shuar, derisa për një duet me Memli Krasniqi duket të jetë e vështirë.

Duke u ndalë tek periudha ku ajo dhe kolegët e saj sollën shumë hite, ajo tha se i vjen keq që disa prej tyre janë tërhequr dhe kjo nuk është dashur të ndodhë.

Videon në linkun më poshtë.https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ft7videos%2Fvideos%2F463751909231361%2F&show_text=true&width=380&t=0

Të ngjashme