Partia Nisma Socialdemokrate po vazhdon bashkëbisedimin me qytetarë në qytetin e Ferizajit

Prishtinë | 10 Dhj 2023 | 17:47 | Nga Ekonomia Online

Partia Nisma Socialdemokrate ka vazhduar bashkëbisedimin me qytetarë edhe këtë fundjavë e në qytetin e Ferizajit, këtë e bënë të ditur përmes faqes zyrtare në Facebook.

Kosovës i duhet një alternativë e re, e cila qëndron afër qytetarit për të kthyer dinjitetin e policit, mjekut, mësuesit, veteranit dhe të gjitha kategorive që po përbuzën nga ky pushtet arrogant e mashtrues, thuhet në postim.

Të ngjashme