Kelmendi: Pakti anti-korrupsion i Veselit do të prekë edhe njerëz të PDK-së

Prishtinë | 13 Sht 2019 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

Anëtari i ri i Partisë Demokratike të Kosovës, Migjen Kelmendi, ka thënë se pakti anti-korrupsion i propozuar nga Kadri Veseli, do ta përmbysë situatën dhe do të prekë edhe njerëz të subjektit të tij politik.

Kelmendi ka thënë se Veseli është i vetmi që e ka kurajën ta shtyje këtë plan përpara, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kelmendit në Facebook.

Pakti anti-korrupsion, i propozuem nga Kadri Veseli për të gjitha partitë, dhe Plani Anti Korrupsion që paraqiti dje,…

Gepostet von Migjen Kelmendi am Freitag, 13. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme