Prishtina dekorohet me flamuj të aleatëve për Ditën e Çlirimit

Prishtinë | 10 Qer 2024 | 08:05 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Për nder të 25 vjetorit të Çlirimit të Kosovës, rrugët e Prishtinës janë dekoruar me flamuj të vende anëtare të NATO-së, raporton Ekonomia Online.

Flamujt e shteteve anëtare të NATO-s janë vendosur përgjatë rrugës “Agim Ramadani”, ndërsa Policia e Kosovës ka njoftuar se do të ketë bllokim të përkohshëm të disa rrugëve me rastin aktiviteteve dhe vizitave që do të zhvillohen me rastin e shënimit të 25-vjetorit të çlirimit. 

Të ngjashme