Shqipëria nis sot fazën kualifikuese për ‘EURO 2024’, përballet me Poloninë

Prishtinë | 27 Mar 2023 | 12:09 | Nga Ekonomia Online

Përfaqësuesja e Kombëtares së Shqipërisë sot nis kualifikimit për Kampionatin Evropian ”Euro 2024”.

Dje kanë mbajtur stërvitjen e fundit përgatitore ndaj ndeshjes me Poloninë.

Shqipëria do të luaj sot kudër Polonisë, nga ora 20:45 në stadiumin ‘PGE Narodowy’’.

FSHF-ja është gati dhe në dispozicion të trajnerit Silvinjo.

“Grupi është i plotë në dispozicion të trajnerit Silvinjo”, kanë shkruar në Facebook ata.

Të ngjashme