Arsenali vihet pas Serit

Prishtinë | 14 Maj 2018 | 16:11 | Nga

Arsenali raportohet se është duke kërkuar shërbimet e mesfushorit të Nicet, Jean Michael Seri.

Sipas “L’Equipe”, shefi sportiv i klubit Raul Sanllehi, mbetet në kontakt me reprezentuesin e Bregut të Fildishtë, pasi tentoi verën e shkuar që ta transferonte në Barcelonë.

Tani klubi verior i Londrës ka vendosur të hyjë në garë ku do të ballafaqohet me Manchester Cityn dhe Chelsean.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme