Super-golat e Asanit e Asllanit, në mesin e 10 më të mirëve në kualifikimet e Euro 2024

Prishtinë | 27 Nën 2023 | 18:13 | Nga Ekonomia Online

Super-golat e Jasir Asanit dhe të Kristjan Asllanit janë futur në mesin e më të mirëve në fazën eliminatore të Euro 2024.

Futbollisti i Interit kishte realizuar gol fenomenal kundër Ishujve Faroe në udhëtim, ndërsa lojtari nga Maqedonia e Veriut e kishte shtuar një tjetër “predhë” kundër Polonisë, për të zënë vend në mesin e golave më të mirë të kualifikimeve.

Të ngjashme