65 euro All Inclusive / Oferta më e lirë me shërbimet më të mira në Shqipëri

Prishtinë | 03 Qer 2024 | 16:24 | Nga Ekonomia Online

Ofertë me çmime për toke ka lansuar kompania më e madhe në vend “Sharr Travel” për në hotelin me shërbimet më të lira në trojet shqiptare “Rafaelo Executive”, i cili gjendet buzë plazhit të Shëngjinit.

Për vetëm 65 euro ju do të përfitoni super shërbime përmes pakos All Inclusive, e ku në të janë të përfshira mëngjesi, dreka, darka si dhe pijet gjatë vakteve.

Për ju që dëshironi ta kapni ketë super çmim rezervimin duhet ta bëni vetëm në zyrat e Sharr Travel.

Përndryshe Sharr Travel është kompania më e madhe turistike në vend e që për klientët e saj ka çmimet më të mira në treg.

Të ngjashme