Buzëqesh çdo ditë para pasqyrës, porosit Kiara

Prishtinë | 15 Mar 2018 | 12:29 | Nga

Së fundmi është zbuluar me ose pa dashje lidhja e saj me këngëtarin Butrint Imeri. Por kësaj, here prezantuesja bukuroshe na ka lënë pa fjalë me një foto që ka postuar.

Bëhet fjalë për Kiara Titon, figurën televizive të ëmbël dhe naive, që duket se ka dhënë mesazhin që nuk është më një e tillë.

Në një foto të postuar ditën e sotme në Instagram, Kiara ka treguar flokët e saj bjonde që i shkojnë shumë tipareve të saj, por ajo që bie në sy është dekolteja. As e hapur shumë, por as e mbyllur, fiks për të tërhequr sytë e të gjithëve në të.

Kiara Tito përflitet se është në një lidhje me Butrint Imerin, këngëtarin kosovar shumë të preferuar nga moshat e reja. Së fundmi ata kanë postuar foto gjatë pushimeve ku ndjekësit vunë re që ndodhen në të njëjtin vend.

Sakaq para pasqyrës, me dekoltenë në fokus ajo shkruan: “Buzëqesh çdo ditë para pasqyrës dhe do fillosh të shohësh një ndryshim të madh në jetë”.

https://www.instagram.com/p/BgRkbH4lzfK/?taken-by=kiaratito

View this post on Instagram

Walking away from the noise..

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

View this post on Instagram

Paint me a picture with your true colors ?

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme