Flladituni në hotel “Flladi”, Sharr Travel del me çmime të lira për maj e qershor

Prishtinë | 03 Maj 2023 | 17:46 | Nga Ekonomia Online

A e doni detin, rrezet e diellit dhe hijen e pishave?

Nëse po, atëherë kurrsesi mos i lëshoni t`ju ikin nga duart ofertat për pushime në Fllad Resort në Durrës.

Ato i gjeni ekskluzivisht tek kompania kampione për turizëm në Kosovë, Sharr Travel.

Resorti ofron super kushte, përfshirë shfrytëzimin e SPA-së.

Drejtuesit e tij premtojnë shërbime e kushte jashtëzakonisht të mira, teksa bëjnë thirrje të shfrytëzohen ofertat e lira për maj e qershor.

“Sharr Travel” është adresa juaj e sigurt për pushime të këndshme.

Linku për Viber klikoni këtu: 👉 https://sharrtravel.com/viber

Rezervimin mund ta bëni tash në numrat:

038 / 610 – 015
049 / 610 – 015
046 / 610 – 015
044 / 542 – 029

Ose në faqen e Facebookut dhe atë të Instagramit të “Sharr Travel”.

(Artikull i sponsorizuar)

Të ngjashme