Fotografitë e Ivanka Trump që nuk i keni parë kurrë

Prishtinë | 18 Shk 2017 | 09:50 | Nga

Ivanka Trump ka qenë një figurë e njohur në fushën e modës dhe biznesit e pëlqyer për elgancën dhe aftësinë e saj në drejtimin e biznesit. Megjithatë, që kur i ati u zgjodh president interesimi ndaj saj është rritur edhe më shumë

Tani mund të shihni disa foto të Ivankës kur ishte fëmijë dhe të adoleshencës, kur po shndërrohej në vajzën që është sot.

Ivanka në vitet kur nuk ishte aq e njohur sa sot edhe pse sërish ka qenë një personazh publik, si vajza e një biznesmeni dhe një modeleje, Ivana Trump-it.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme