Fundjavë në Vlorë, Berat dhe Tiranë/ Mos e leni me ju ikë kjo ofertë marramendëse e “Sharr Travel”

Prishtinë | 15 Mar 2023 | 09:17 | Nga Ekonomia Online

Shqipëria është destinacioni i shumë kosovarëve në fundjavë.

E për të gjithë ata që ende nuk kanë vendosur se në cilën pjesë të Shqipërisë ta kalojnë vikendin, këtë e ka menduar kompania lidere turistike “Sharr Travel”.

Kjo kompani po ofron një ofertë ekskluzive për të kaluar fundjavën në Vlorë, Berat dhe Tiranë.

Ju nuk keni nevojë fare të mendoni për akomodimin, të gjitha i ka menduar “Sharr Travel”.

Akomodim, ushqim, shëtitje, transportin, e shërbime të tjera për 3 ditë radhazi për vetëm 75 euro.

Mos e leni me ju ikë kjo ofertë marramendëse!

☎️ Për informata kontaktoni në:

038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016; 045/856228 viber ose na vizitoni në zyret tona:

🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,

🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,

🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve.

Të ngjashme