Haradinaj poston fotografi familjare dhe falënderon gjithë ata që e uruan për ditëlindje

Prishtinë | 04 Kor 2024 | 19:30 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, më 3 korrik ka festuar ditëlindjen e 56.

AI përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar të gjithë ata që ia uruan ditëlindjen, teksa postoi edhe fotografi familjare.

“I bekuar jam me urimet tuaja për ditëlindje! Faleminderit të dashur miq”, ka shkruar ai në Facebook.

Të ngjashme