Haradinaj pret në takim ministrin e Jashtëm të Maqedonisë, Nikola Dimitrov

Prishtinë | 20 Kor 2018 | 15:20 | Nga Valbona Bytyqi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ministrin e Jashtëm të Maqedonisë, Nikola Dimitrov.

Ministri maqedonas paraprakisht është takuar me ministrin e Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollin dhe kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme