Kjo është dhurata që Ivanka Trump i bëri vajzës

Prishtinë | 22 Kor 2019 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Vajza e Donald Trump, Ivanka, postoi një fotografi së fundmi të një qeni të bardhë të cilin e bleu për vajzën e saj Arabella, në ditëlindjen e tetë.

“Njihuni me Snoë. Ëndrra e ditëlindjes së Arabellës u bë realitet”, shkroi Ivanka në Instagram.

Babai i Ivanka Trump, Donald – presidenti amerikan, nuk njihet si një adhurues i qenit dhe madje ajo theu traditat duke hyrë në Shtëpinë e Bardhë pa një kafshë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme