Klaudia Pepa bllokon komentet në Instagram (Foto)

Prishtinë | 22 Dhj 2017 | 13:33 | Nga

Pas divorcit nga koreografi Albi Nako, balerina Klaudia Pepa është vendosur në qendër të vëmendjes dhe është komentuar mjaft në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe fotot sensuale që poston nuk kalojnë pa u komentuar nga fansat, ndërsa ka nga ata që edhe e kritikojnë.

Por mesa duket së fundmi balerinës i ka sosur durimi dhe ka vendosur të bllokojë opsionin e komenteve në Instagram në mënyrë që askush të mos i komentojë.

View this post on Instagram

Bonjour ❤️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

-7 ???

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme