Arta Nitaj vjen me një pozë provokuese nga palestra

Prishtinë | 24 Tet 2019 | 10:22 | Nga Ekonomia Online

Arta Nitaj tashmë lirshëm mund të thuhet se është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, e njëherësh edhe shumë e komentuar.

Bukuroshja nga Peja vetëm në Instagram numëron mbi 181 ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe pozat provokuese.

Ditën e sotme (e enjte), siç duket aktorja dhe modelja shqiptare e ka nisur ditën në palestër, aty ku edhe kalon një pjesë të madhe të kohës.

Kështu, e njëjta ka ndarë një fotografi atraktive nga palestra dhe në plan të parë ka vënë të pasmet e saj atraktive.

Nitaj kujdeset mjaft shumë për linjat trupore, për të cilat përflitet vazhdimisht, ndërsa merr vëmendje të madhe thuajse gjithnjë.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme