“Nuk më lejon Geti”, Marina Vjollca i kërkon ndihmë fansave

Prishtinë | 08 Qer 2020 | 18:35 | Nga Ekonomia Online

E kemi parë gjithmonë mjaft elegante dhe të kuruar, por duket se Marina Vjollca ka edhe një anë mjaft tjetër të “çmendur”.

Me anë të disa pamjeve në Instastory, moderatorja bukuroshe ka zbuluar se dikur ka qenë një fanse e madhe e motorit dhe ka ditur ta ngasë shumë mirë atë.

Por këtë pasion të saj nuk e aprovon Getoari, me siguri për shkak të rrezikshmërisë së lartë.

“Bindeni @ghettogeasy të më lërë t’i jap motorrit se s’më lë më”, ka shkruar Marina në postimin e fundit në “Instastory”, duke iu drejtuar ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

Live, Laugh, Love

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme