Olta Gixhari i vë flakën Instagramit

Prishtinë | 30 Gus 2017 | 15:18 | Nga

Aktroja e njohur shqiptare Olta Gixhari gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me postimet e saj. Për momentin ajo është ende duke shijuar pushimet dhe duket në formë të shkëlqyer.

Para pak orësh ajo ka postuar në Insatgram një foto ku duket mjaft provokuese.

Olta shfaqet përpara një zjarri e kthyer me kurriz, ku bien në sy format e saj të rrumbullakosura të fundshpinës që ajo i ka mbuluar me një fund të bardhë mjaft i hollë.

https://www.instagram.com/p/BXiivvEn5rR/?hl=en&taken-by=oltagixhari

https://www.instagram.com/p/BWkkUppHAMJ/?hl=en&taken-by=oltagixhari

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme