Pink nderohet me yll në “Rrugën e Famës”

Prishtinë | 06 Shk 2019 | 15:18 | Nga Ekonomia Online

Pink është nderuar me yll në “Rrugën e Famës” të martën në Hollyëood, Kaliforni, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja ishte e shoqëruar nga burri i saj Carey Hart si dhe fëmijët Ëilloë dhe Jameson.

“Ajo është një interpretuese unike. Ajo hipnotizon audiencën me zërin e saj dhe performancat e mbushura me aksion”, tha Ana Martinez, nga Hollywood Walk of Fame.

pink walk of fame februrary 2019 014223976
pink walk of fame februrary 2019 014223976
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme