Rihanna kishte talent për dizajn që 14 vjeçe, publikohen fotot e saj para famës

Prishtinë | 27 Sht 2021 | 13:46 | Nga Ekonomia Online

Vite para se të bëhej një sensacion këndimi dhe stiliste, Rihanna ishte vetëm një vajzë 14-vjeçare që shfaqte aftësinë për kreativitet në vendlindjen e saj, në Barbados.

Fotografitë e yllit të muzikës, Rihanna janë publikuar ku ajo shihet duke modeluar dhe dizajnuar kostume, shkruan DailyMail.

Dizajneri barbadian Anwar Muhammad, 72 vjeç, tha se Rihanna e ndihmonte atë të krijonte stile për një festival rrugor, kur ajo ishte “thjesht Robyn”.

Edhe në moshë të re, Muhamedi tha se Rihanna ishte e destinuar të ishte numri një.

Të ngjashme