Mega Oferta e Sharr Travel / Vetëm 70 euro All Inclusive në Seaside Hotel

Prishtinë | 04 Kor 2024 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Një super hotel buzë plazhit të bukur të Durrësit po vjen për qytetarët e Kosovës nga super kompania “Sharr Travel”.

Vetëm për 70 euro nata, per person dhe ju do të përjetoni momente të paharruara në Seaside Hotel me shërbimet sipas konceptit All Inclusive ku në të janë të përfshirë mëngjesi, dreka, darka, pijet pa limit si dhe çadrat në plazh.

Nga kompania numër një për turizëm në vend Sharr Travel thonë se Seaside Hotel është njeri prej hoteleve me te reja i inauguruar ne qersdhot te ketoj vitit me plazhin më të mirë që operon sipas konceptit All Inclusive.

Sipas tyre çmimi prej 70 euro është promocional e që ofrohet për qytetaret e Kosovës vetëm nga kompania Sharr Travel.

Andaj ju mos humbisni kohë rezervoni menjëherë pushimet tuaja përmes kompanisë lider për turizëm në vend Sharr Travel.

Për rezervime kontaktoni në:
044/610-015
044/542-029 (Whatsapp)
Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015
Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

Të ngjashme