Një pushim të pa harruar vetëm me Fibula Travel- Lider në treg e lider në oferta

Prishtinë | 04 Maj 2024 | 11:23 | Nga Ekonomia Online

BULGARIA 2024 – Eksperiencë e parë me Fibula:

Nisja direkt për në mrekullinë e Bullgarisë! BULGARIA 2024 – Vetëm me Fibula! Oferta ekskluzive – zgjidh Hotelin tënd, sa ka plot per t’u zgjedhur!

Nisja: 18.06.2024 8 ditë/ 7 netë, Përfshirë në çmim:
Hoteli Fluturimi për Burgas, Transferi aeroport-hotel-aeroport, Asistencë 24/7 nga Fibula Kënaqësia-Garanci.

Taksat aeroporti: 40€ Zgjedh ofertën tënde dhe merr pjesë në aventurën më të mahnitshme!

SIGURI DHE KUALITET 100% Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com Ju mirëpresim në zyret tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall 045 87 55 55, Pejë 045 37 35 55, Prizren 045 37 36 66, Gjakovë #yourTRAVELexpert

Të ngjashme