Komisioni Hetimor për Energjinë nuk e voton listën “politike” të propozuar nga VV-ja, opozita e lëshon mbledhjen

(E plotësuar) Është shtyrë për një ditë tjetër mbledhja e Komisionit Hetimor për Energjinë, i cili do të hetojë proceset vendimmarrëse në këtë sektor për periudhën 2006-2022, pasi partitë opozitare nuk e kanë votuar listën e propozuar nga Armend Muja, për t’i ftuar si dëshmitarë, raporton Ekonomia Online. Armend Zemaj, Time Kadriaj, Rashit Qalaj dhe … Vazhdoni me leximin e Komisioni Hetimor për Energjinë nuk e voton listën “politike” të propozuar nga VV-ja, opozita e lëshon mbledhjen