Rastet kur të famshmet veshën të njëjtin fustan (Foto)

Prishtinë | 11 Tet 2019 | 16:38 | Nga Ekonomia Online

Kur zgjedhin rrobat e tyre, të famshmit dëshirojnë të duken tërheqës dhe të marrin vëmendje.


Pra, nuk ka asgjë befasuese për faktin se yjet e shoubizit dhe njerëzit e tjerë të famshëm shpesh zgjedhin të njëjtat rroba.

Zakonisht ndodh kur ata vendosin të veshin rroba nga stilistët dhe markat e njohura. Dhe nuk ka asgjë të keqe në lidhje me ata që të frymëzohen nga pamjet e njëri-tjetrit – ato ende duken unikë secili në mënyrën e tyre.

Bright Side ka sjell së fundmi disa raste kur të famshmëve u ndodhi kjo gjë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme