Reali i afrohet Coutinho-s

Prishtinë | 03 Nën 2017 | 17:51 | Nga

Real Madrid po shpreson që t’ia kalojë Barcerlonës, dhe të nënshkruajë me Philippe Coutinho-n, thotë Mundo Deportivo.

Barcelona raportohet se do të kthehet sërish në afatin e janarit, dhe të provojë të nënshkruajë me brazilianin, pasi që dështoi ta bënte këtë gjatë verës.

Sidoqoftë, Madridi tani ka dalë si destinacion i mundshëm, dhe ka kontaktuar me Të Kuqt.

Në anën tjetër, klubi i Zidane do të mundohet ta marrë në radhët e veta Coutinho-n gjatë qershorit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme