Ronaldo dhe Dybala kërkojnë shkarkimin e Sarrit

Prishtinë | 27 Shk 2020 | 15:29 | Nga Ekonomia Online

Dy lojtarët më të mirë në Juventus, Cristiano Ronaldo dhe Paolo Dybala, iu janë kundërvënë trajnerit aktual të Juves, Maurizio Sarri.

Këtë e ka thënë gazetari italian, Luca Momblano, i cili është i afërt me “Zonjën e Vjetër”, raporton Ekonomia Online.

Ndërkaq, presidenti i klubit, Andrea Agnelli, ka kërkuar që drejtimin e skuadrës ta marrë Massimiliano Allegri, ku ky i fundit ka kontratë të vlefshme me Juventusin deri në Qershor.

Të ngjashme