Stoli ari, para dhe 11 ora dore, vjedhje e rëndë në Graçanicë

Prishtinë | 19 Maj 2024 | 10:30 | Nga Ekonomia Online

Një person në Graçanicë ka raportuar në polici se disa persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij.

Ai ka bërë të ditur se atij i janë vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore.

Graqanicë 18.05.2024 – 21:14. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme