Suarez sulmon Neymarin në stërvitje (Video)

Prishtinë | 22 Kor 2017 | 14:25 | Nga

Çka po ndodh mes Luis Suarezit dhe Neymarit?

Luis Suarez, ylli i Barcelonës, i ka dhënë një flakaresh në kokë sulmuesit brazilian, Neymar, gjatë stërvitjes së fundit.
Ky i fundit e ka shikuar me habi uruguaianin, por situata është qetësuar nga Lionel Messi, i cili shihet duke iu folur diçka të dy lojtarëve.

Kurse, mediat spanjolle kishin raportuar se Neymar e Suarez janë përplasur në aeroplan derisa skuadra po udhëtonte drejtë Amerikës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme