Zjarr në zonën industriale në Prishtinë

Prishtinë | 24 Nën 2016 | 10:23 | Nga

Në ora 08:40, në zonën industriale në Prishtinë, respektivisht në një depo tekstili, në tregun me shumicë, ka shpërthyer një zjarr.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë e nevojshme policore , zjarrfikësit si dhe zyrtari për hetimin e shkaqeve të zjarrit.

Zjarri është lokalizuar dhe nga ky shpërthim janë shkaktuar vetëm dëme materiale, aktualisht policia në bashkëpunim me institucionet relevante, është duke punuar për ndriçimin e plotë të rastit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme