A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

Prishtinë | 03 Kor 2022 | 15:57 | Nga Ekonomia Online

Loredana përtej muzikës komentohet shumë për jetën e saj private.

Ajo e ka trazuar rrjetin sërish lidhur me statusin e saj, shkruan lajmi.net.

Reperja u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Njëra nga ato ishte nëse ajo është në lidhje apo jo.

“Po dhe jo”, shkruan Loredana në këtë postim të pak orëve të fundit në ‘Instagram’.

Ajo u komentua shumë edhe për një lidhje të mundshme me Noizyn., pas bashkëpunimit të tyre.

Ndryshe, Loredana ishte në lidhje me Mozzikun, me të cilin edhe ka një vajzë.

Të ngjashme