Afrona Dika e emocionuar pasi aktori anglez ia shikoi “storyn”

Prishtinë | 18 Shk 2024 | 18:10 | Nga Ekonomia Online

Ëndrra e shumë vajzave, sapo u bë realitet vetëm për Afrona Dikën.

Bukuroshja shqiptare, ka treguar me anë të një “insta-story” se ylli i Hollywood-it, njëherazi fiksimi i shumë vajzave, Tom Hardy, i ka parë “storyn” në Instagram.

Nga zemrat e shumta që i ka bashkëngjitur “lajmit”, Afrona duket të jetë “e eksituar”. Dhe nuk ka faj, nuk ndodh përditë që Tom Hardy të të shoh storyn!

Të ngjashme