Anëtarët e Komisionit për Arsim takohen me homologët nga Shqipëria

Prishtinë | 02 Pri 2024 | 11:26 | Nga Valmire Abdullahu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport dhe Komisioni për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik nga Kuvendi i Republikës së Shqipërisë, janë takuar të martën por që nuk është bërë publike tema e diskutimit, raporton Ekonomia Online.

Pas këtij takimi, kryetarët e dy komisioneve do të mbajnë konferencë për media.

Të ngjashme