Bajqinovci reagon për protestën e PSD-së: Përsëritje nga kujtesa!

Prishtinë | 29 Jan 2022 | 18:41 | Nga Ekonomia Online

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka reaguar pas protestës së sotme të PSD-së kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike.

Ai nga organizatorët kërkoi kreativitet në aktiviteti e jo përsëritje.

“Nga organizatorët do të dëshironim kreativitet në aktivitet e jo përsëritje nga kujtesa.  Dhe, deklarim pasurie, natyrisht”, shkroi ai

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme