Bleona Qereti tregon 2 minutat më të tmerrshme të jetës

Prishtinë | 01 Sht 2017 | 13:22 | Nga

Këngëtarja Bleona Qereti nuk i ndal surprizat për fansat e saj. Ajo ka treguar se uron të jetë e ndrydhur dhe të mos tregojë veten e saj ashtu si ësstë në të vertete, krejtësisht e lirë dhe pa komplekse.

Bleona ka goditur rrjetin me fotot që poston dhe këtë herë nuk do të ndodhte ndryshe.

Këngëtarja e veshur me rroba banjo, Bleona shkruan: U përpoqa të jem normale të vetmen herë, dhe ishin 2 minutat më të tmerrshme të jetës sime”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme