Brenda banesës së dëshmorëve Fazliu, pas bastisjes nga EULEX-i (Foto)

Prishtinë | 12 Sht 2023 | 12:47 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Pas më shumë se pesë orësh ka përfunduar bastisja e EULEX-it në banesën e familjarëve të heronjve, Fahri dhe Bahri Fazliu në “Kodrën e Diellit”, në Prishtinë.

Ekonomia Online ju sjell fotot e banesës së tyre, pas përfundimit të bastisjes.

Të ngjashme