Dokumentari për jetën dhe karrierën e Rihannas shfaqet sivjet

Prishtinë | 18 Gus 2018 | 13:57 | Nga

Më 2016, regjisori Peter Berg kishte konfirmuar se është duke punuar në një dokumentar të jashtëzakonshëm për Rihannan, megjithatë që nga atëherë ai nuk kishte dhënë më informacione deri tani.

Duke folu për SlashFilm për filmin e tij për Mark Ëahlbergun “Mile 22”, dhe gjatë bisedës ai e përmendi edhe dokumentarin për RiRin, transmeton Koha.net.

“Me të vërtetë është një profil i plotë i asaj se çfarë ndodhë gjatë krijimin të saj, talentit që ka ajo tani. Filmi do të publikohet edhe një muaj e gjysmë, dhe për dy muaj do të jemi në gjendje që ta shfaqim”, është shprehur ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme