E shëndetshme dhe inspiruese

Prishtinë | 02 Tet 2016 | 14:33 | Nga

Lais DeLeon është njëra ndër vajzat më të ndjekura në Instagram, falë bukurisë së saj.

Ajo është e pasionuar shumë pas fitnessit dhe ushqimit të shëndetshëm dhe si rezultat i saj ajo është inspirim për shumë femra.

Image result for Lais De Leon

Image result for Lais De Leon

Image result for Lais De Leon

Image result for Lais De Leon

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme