Era Istrefi tregon momentin se kur është ndjerë më së shumti krenare që është shqiptare

Prishtinë | 29 Dhj 2020 | 15:41 | Nga Ekonomia Online

Era Istrefi së fundmi ka arritur majat e karrierës së saj duke prekur kështu tregun ndërkombëtar.

Ajo ka treguar për ndjekësit e saj se kur është ndjerë më së shumti krenare që është shqiptare, ajo është pyetur se cila ka qenë dita kur këngëtarja ka qenë më së shumti krenare për origjinën që ka.

Era ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku zgjodhi momentin e veçantë nga ceremonia e Kampionatit Botëror të Futbollit në vitin 2018, ndërkaq ajo performoi krah Will Smith dhe Nicky Jam.

Gjithashtu, Era mori vëmendje të madhe pasi bëri shqiponjën me dy duar në mes të stadiumit të Rusisë.

Poashtu dikush i ka kërkuar këngëtares të zbulojë edhe një foto të listës së demove që ka gati dhe Era s’ka vonuar ta publikojë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme