Eros Grezda reagon për lajmet e ndarjes nga bashkëshortja

Prishtinë | 02 Mar 2024 | 15:10 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti Eros Grezda ka reaguar pas lajmeve se ai dhe Ajsel janë ndarë. Sot ai ka reaguar në Instagram duke i hedhur poshtë të gjitha lajmet e ndarjes.

“As ndarje as tradhëti s’ka pas, por e shof që ka ardhë koha që duhet me fut story me sqaru çdo gjë”, shkruan ai.

Futbollisti shqiptar dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë në qershor të vitit të kaluar.

Të ngjashme