Pamja e mahnitshme që veç pilotët mund ta përjetojnë (Video)

Prishtinë | 07 Pri 2017 | 21:00 | Nga

David Crichton ka qenë duke aterruar në Aeroportin e Mançesterit të Anglisë, kur e ka xhiruar momentin e lindjes së Diellit.

“Më pëlqen kur aterroj në mëngjes. Është kthjellët dhe mund ta shoh edhe shtëpinë time nga këtu”, ka shkruar Crichton për këtë rast.

Këtë filmim ai e ka bërë nga kabina e aeroplanit Boeing 767-300.

“Sikur vetëm njëherë të më lejonin në kabinën e pilotit, do të ishte eksperiencë e përkryer”, është një koment për këtë ngjarje.

https://www.youtube.com/watch?v=H-4cl6FKPss

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme