Hajnat hyjnë në një shtëpi në Skenderaj, vjedhin para e stoli ari

Prishtinë | 12 Dhj 2021 | 09:27 | Nga Ekonomia Online

Një person i gjinisë mashkullore ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij nga ku kanë vjedhur para të gatshme e stoli ari.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.

VJEDHJE E RËNDË

Skenderaj 11.12.2021 – 18:10. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari. Rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme