Haradinaj uron kadetët që iu bashkuan sot Policisë së Kosovës: Rrugëtim të mbarë dhe suksese në karrierë

Prishtinë | 18 Pri 2024 | 11:35 | Nga Ekonomia Online

Sot kanë diplomuar 445 kadetë të Policisë së Kosovës.

Ata i ka uruar kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, i cili ka thënë se Policia e Kosovës është krenari dhe na nderon çdo ditë me shërbimin e tyre.

“Policia e Kosovës është krenaria jonë! Me shërbimin e tyre na nderon çdo ditë. Rrugëtim të mbarë policëve të rinj që sot diplomuan dhe shumë suksese në karrierë!”

Të ngjashme